Close
Home » Nonfiction » Multiple Authors » Urantia Raamat

August 14 , 2008

Urantia Raamat

Ilmutus Jumala, Universumi, Jeesuse ja meie endi saladustest

Overview

Urantia Sihtasutuse poolt 1955 esmakordselt avaldatud Urantia raamatu on autorite sõnul kirjutanud taevased olendid ilmutusena meie planeedile Urantiale.
Download torrent

Read also

Cyborgs@Cyberspace?

Arguing that humans have always been technological as well as cultural beings, David Hakken calls for a fundamental rethinking of the traditional separation of anthropology and technical studies. Drawing on three decades of research on contemporary technological societies, this book outlines a fresh way of thinking about technology and offers an…

Urantia raamatu tekstid tutvustavad meile inimkonna päritolu, ajalugu ja saatust ning annavad juhiseid suheteks Jumal-Isaga. Need esitavad ainulaadse ja muljetavaldava pildi Jeesuse elust ja õpetustest. Need avavad inimesele uusi vaateid ajast ja igavikust ning pakuvad uusi üksikasju meie tõusujoones kulgevast avastusretkest sõbralikus ja hoolikalt juhitud universumis.

Urantia raamat ühendab teaduse, filosoofia ja religiooni kergestimõistetavaks ja sisutihedaks tervikuks. Selle raamatu lugejad ja uurijad usuvad, et Urantia raamat suudab märkimisväärselt toetada inimeste religioosset ja filosoofilist mõtlemist kogu maailmas.

Urantia raamat ei ole religioon per se. See tugineb mineviku ja tänapäeva religioossele pärandile, julgustades isiklikku elavat religioosset usku.

Lugejad kogu maailmast on meile rääkinud, et Urantia raamatu lugemine on neid sügavalt mõjutanud ja sageli ka nende elu muutnud. See on innustanud neid jõudma uuele vaimse arengu tasemele ja aidanud paremini mõista inimelu väärtust.

Me innustame ka sind seda lugema ja avastama enda jaoks selle ülendavat sõnumit.
Show more...

How to download book

Buy this book

You can buy this book now only for $8.09. This is the lowest price for this book.

Buy book

Download book free

If you want to download this book for free, please register, approve your account and get one book for free.

Register

After that you may download book «Urantia Raamat»:

Download Torrent:

how-to-read-fb2-MBR-urantia-raamat.torrent

Download Papyre FB2:

how-to-read-fb2-MBR-urantia-raamat.fb2

Download MobiPocket:

how-to-read-fb2-MBR-urantia-raamat.MBR