Close

March 07 , 2009

Król Wron

Overview

"Ilość przystanków tramwajowych, które przegapiłam przez tę powieść pozostanie w tajemnicy."
Efantastyka

Download LIT

Read also

3000+ словарь русский - исландский

"3000+ словарь русский - исландский" это список из более чем 3000 слов, переведенных с русского на исландский, а также с греческого на русский. Легок в использовании и прекрасно подходит для туристов и людей, говорящих по-русски, заинтересованных в изучение греческого языка. А также для людей, говорящих по-гречески, заинтересованных в…

"Króla wron można określić jako mieszankę mrocznej bajki i urban fantasy, przeznaczoną dla dorosłych, którzy nie boją się psychodelicznych opisów i postaci, ani nie lękają się o swój stan umysłu."
Bookeriada

Dźwięki zawisły w powietrzu. Król Wron imię o ostrych krawędziach, niepokojące jak szelest piór w ciemności, niedorzeczne jak odwrócone niebo. Król Wron szeptała cisza, jakby słowa były wyryte w powietrzu i nie miały ochoty się stamtąd wynieść. To jego spotkał w ciemnym zaułku. Pozszywana twarz, za długi uśmiech, dickensowski frak i laska, która przyniosła mu śmierć. Król Wron potwór, który przyszedł do niego w nocy i przywiódł do niego całe zło, jakie znalazł po drodze.
Podobno nie można o nim mówić, bo to przynosi pecha. Nawet Skrybowie w Wielkiej Bibliotece Światła nie mają ani jednego skrawka papieru na jego temat. Mówi się, że to on zabiera oddech nowo narodzonym dzieciom i tańczy w pustych butelkach, podobno wrony dla niego szpiegują i nic nie uchowa się przed jego spojrzeniem.
Mieszka w Szarej Katedrze w Dolinie Mgieł, a nie prowadzi tam żadna z dróg. Można tam trafić śledząc jedną z wron, ale one zbijają się w stada, oszukują i kłamią… Co się stanie jeżeli taka istota wybierze Cię na swoją zabawkę? Co jeśli po ciebie sięgnie zza cienia zasłony i wciągnie cię w swój świat pełen zębów i chętnych szponów?

Adam ma ponad trzydzieści lat i jedyne co można o nim powiedzieć, to że jest raczej nijaki. Bardziej zadufany w sobie niż powinien być człowiek w jego wieku i trochę bardziej samotny niż większość ludzi. Razem ze swoim przyjacielem prowadzi mały biznes i mieszka kilka kilometrów za miastem. Adam ma pecha, wybrał skrót, którego nie powinien i spotkał w nim Króla Wron. Ta jedna zupełnie nieistotna decyzja zniszczy jego życie i wszystkich, którzy stali niedaleko.

Show more...

How to download book

Buy this book

You can buy this book now only for $4.99. This is the lowest price for this book.

Buy book

Download book free

If you want to download this book for free, please register, approve your account and get one book for free.

Register

After that you may download book «Król Wron»:

Download Adobe DRM:

book-to-download-fb2-mobi-kr243l-wron.pdf

Download FB2:

book-to-download-fb2-mobi-kr243l-wron.fb2

Download Mobi:

book-to-download-fb2-mobi-kr243l-wron.mobi