Close

May 27 , 2008

Na Prochy

Overview

Bogato ilustrowana, porywająca nowela zabierająca czytelnika w intrygującą podróż śladami piractwa, przygody i zgubnych intryg. Osadzona w fikcyjnym świecie Kontynentów Ionu, w którym ambicje polityczne wielu potęg ścierają się miażdżąc wmieszanych w akcje tajnych agentów.
Dołącz do samozwańczego kapitana wyjątkowego pod każdym względem okrętu przemytniczego podczas rejsu, który może się okazać jego ostatnim, zakochaj się w nienajpiękniejszej córce kupca szukającej fortuny w tajemniczej podróży, wejdź do starożytnego miasta walczącego o przetrwanie i postaraj się dotrzymać wszystkim kroku, ponieważ każdy ma swoje własne plany.
Wspaniała historia z pogranicza fantasy i steampunka z wieloma spostrzegawczymi przemyśleniami na temat procesów historycznych kształtujących dzisiaj nasz własny świat. Prawdziwie wciągająca laktura.

Download pdf

Read also

The 25 Most Common Sales Mistakes: . . . And How to Avoid Them

"25 Sales Mistakes is essential for any professional or organization committed to sales excellence." – Michael A. Berman, Chief Operating Officer, Outside VenturesIn the newest edition of this valuable manual, Stephan Schiffman offers updated advice to salespeople about getting prospects and making the sale. It's not just what you do –…

How to download book

Buy this book

You can buy this book now only for $1.99. This is the lowest price for this book.

Buy book

Download book free

If you want to download this book for free, please register, approve your account and get one book for free.

Register

After that you may download book «Na Prochy»:

Download Mobi:

e-book-xml-na-prochy.mobi

Download XML Book:

e-book-xml-na-prochy.xml