Close
Home » Nonfiction » James R. Roberts » Procedury kliniczne w medycynie ratunkowej. Część 1

February 10 , 2008

Procedury kliniczne w medycynie ratunkowej. Część 1

Overview

Przekazywana Państwu pierwsza część polskiej edycji piątego wydania Procedur klinicznych w medycynie ratunkowej Robertsa i Hedgesa jest nowością na naszym rynku wydawniczym. Otwieramy w ten sposób nowy rozdział w programach edukacyjnych i praktyce klinicznej medycyny ratunkowej w Polsce. Zakres kompetencji lekarza medycyny ratunkowej systematycznie rośnie, a wymagania wobec jego umiejętności praktycznych, koniecznych w szerokim spektrum nagłych zagrożeń zdrowotnych - stale rosną. W wielu krajach proces ten trwał ponad 40 lat. My nadrabiamy zaległości w tym zakresie dopiero od mijającej dekady. Toteż niezwykle ważny jest ten podręcznik - opisujący szczegółowo procedury kliniczne medycyny ratunkowej - od podstawowych, codziennych - jak ratunkowa intubacja dotchawiczna, do zaawansowanych i trudnych - jak torakotomia resuscytacyjna.

Download LIT

Read also

Naughty and Nice

Kissing Clause – Robin DannerThe only daughter of a powerful attorney, Alex Barrett is ready to break free of her family's Christmas traditions. Golden boy Scott Clause, a partner in her father's law firm, seems to be the perfect solution. Alex has always fantasized about kissing Scott, but is she prepared for Scott's special brand of…

Podręcznik jest zalecany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Ratunkowej lekarzom studiującym medycynę ratunkową i przygotowującym się do egzaminu specjalizacyjnego w tej dyscyplinie. Jest też zalecany kandydatom do Europejskiego Dyplomu Medycyny Ratunkowej.

How to download book

Buy this book

You can buy this book now only for $54.89. This is the lowest price for this book.

Buy book

Download book free

If you want to download this book for free, please register, approve your account and get one book for free.

Register

After that you may download book «Procedury kliniczne w medycynie ratunkowej. Część 1»:

Download MS Word:

epub2-online-book-procedury-kliniczne-w.doc

Download ePUB 2:

epub2-online-book-procedury-kliniczne-w.epub2