Close
Home » Nonfiction » Juddie Passion » Nedažni Grace A Paskirtis Išsaugotas

April 19 , 2008

Nedažni Grace A Paskirtis Išsaugotas

Overview

Šiuo paprasta, trumpas ir įkvepiantis knygos "Wale Akinwumi ir Juddie aistra atskleisti tikslu važiuojama, Dievo ištikimybę ir neprilygstamą meilę; Jo gausūs gailestingumas ir nedažnas malonė.

Download docx

Read also

Ikke almindelig Grace Gemt til et formål

I denne enkle, korte og inspirerende bog, Wale Akinwumi og Juddie Passion 'afsløre trofasthed og enestående kærlighed til The Purpose Driven Gud, hans rigelige barmhjertighed og usædvanlig ynde.Dette er den sande historie om en ung mand, der kom ansigt til ansigt med døden i en fatal bilulykke, der krævede fire liv, han døde to gange og blev…

Tai tikra istorija apie jauną žmogų, kuris atėjo veidą į akį su mirtimi mirtinas auto avarijos, dėl kurių žuvo keturi gyvenimą, jis mirė du kartus ir buvo iškeltas Šventosios Dvasios galybe ir malone.Vyras, pilnas iš nedažni malonės; jis sumažėjo mirties šešėlio slėnį, ir bijojo, nieko blogo, jo kaukolė buvo suskaidytos į per kanalizacijos lietaus šešių colių iš priekinės kaulų kaktos į Momenkaulis visoje siuvimo ir išilgai aukščiausios linijos galvą.

, Jo galvos Wypłuczysko, buvo maždaug keturių iki penkių colių gylio ir stebuklingai neturėjo žalą jo smegenis.Atvira žaizda buvo tiek daug, kad laikomi gydytojai, įdomu, kodėl šis žmogus turėtų gyventi juk skaldytų metalo gabalus.

Gydytojai buvo šokiruotas, kad šis žmogus vis dar turėjo pakankamai kraujo, einančia per jo gyslas ir nereikėjo perpylimo operacijos po kraujavimas nuolat daugiau nei keturias valandas nuo galvos.

Ką gi mes galime pasakyti, kad jie, išskyrus, kad jis tikrai su neeiliniu malonės, kuris buvo įrašytas tam tikslui tikslui Dievo vyras.

Show more...

How to download book

Buy this book

You can buy this book now only for $4.69. This is the lowest price for this book.

Buy book

Download book free

If you want to download this book for free, please register, approve your account and get one book for free.

Register

After that you may download book «Nedažni Grace A Paskirtis Išsaugotas»:

Download Amazon Kindle:

mobi-docx-xml-e-book-nedažni-grace-a-paskirtis.AZW

Download Mobi:

mobi-docx-xml-e-book-nedažni-grace-a-paskirtis.mobi

Download DOCX:

mobi-docx-xml-e-book-nedažni-grace-a-paskirtis.docx

Download XML Book:

mobi-docx-xml-e-book-nedažni-grace-a-paskirtis.xml